Skanowanie negatywów i slajdów

Skanowanie negatywów

Jeśli wykonujecie Państwo zdjęcia aparatami analogowymi, a chcielibyście mieć je także zachowane w postaci cyfrowej na CD lub DVD, polecamy usługę skanowania filmów. Możecie Państwo skorzystać z możliwości jakie dają nam zdjęcia cyfrowe np. wysyłanie zdjęć e-mailem, tworzenie prezentacji, pokazów slajdów, drzew genealogicznych lub internetowych albumów np. w portalach społecznościowych w internecie. W naszym Studio można następnie skorzystać z usługi wykonania fotomontaży z Państwa zdjęć cyfrowych, wywołania go i oprawienia w ramkę. Zeskanowane zdjęcia możemy poddać dodatkowej obróbce cyfrowej: poprawa kolorystyki, kontrastu itp. Usługa skierowana jest także do tych, którzy chcą wrócić do starych zdjęć wykonych wiele lat temu i odtworzyć je np. w dużym formacie. Jeżeli znajdzicie Państwo takie, które z przyjemnością powiesilibyśmy na ścianie w postaci dużego powiększenia zapraszmy. Zeskanowane zdjęcia otrzymujecie Państwo na płycie CD lub DVD w rozdzielczości umożliwiającej wykonanie odbitek zdjęć na papierze. Zaletą zeskanowania jest możliwość przejżenia zdjęć na monitorze komputera, wyboru odpowiednich ujęć do wywołania i ewentualnej poprawy ich jakości.


skanowanie1

Skanowanie slajdów

Wielu z Państwa jest w posiadaniu kolekcji slajdów. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów oferując cyfrową archiwizację starych slajdów. Skanowanie slajdów ma zadanie uchronić je przed zniszczeniem z biegiem czasu oraz umożliwić ich oglądanie na dowolnym komputerze lub odtwarzaczu DVD. Dzięki usłudze skanowania możesz na zawsze zachować swoje bezcenne wspomnienia.

Zdjęcie ze zdjęcia z retuszem

Usługa jest przeznaczona dla tych klientów, którzy posiadają tylko odbitkę zdjęcia w formie papierowej, brakuje kliszy lub CD z tym zdjęciem. Jeśli chcielibyście państwo wykonać kolejną odbitkę zdjęcia z retuszem lub bez polecamy usługę "Zdjęcie ze zdjęcia".

Zapraszamy do z skorzystania z naszej oferty dotyczącej cyfrowej archiwizacji filmów, slajdów i zdjęć. Gwarancja jakości.

Archiwizacja zdjęć na nośnikach cyfrowych.

W ofercie także archiwizacja zdjęć z kart pamięci i pamięci wewnętrznej aparatów cyfrowych- zapis na płytkach CD lub DVD. - Jeśli masz już przepełnioną kartę pamięci w aparacie cyfrowym i chcesz ją wyczyścić polecamy usługę kopiowania zdjęć na CD lub DVD. - Potrzebujesz dodatkowej kopii zdjęć na CD lub DVD np. chcesz podarować DVD ze zdjęciami rodzinie lub znajomym, a nie masz czasu lub dostępu do komputera zaparaszamy do Studia fotograficznego MultiFOTO. My zrobimy to za Ciebie.

skanowanie2

Jesteśmy po to by służyć naszym klientom radą i pomocą.