Fotografia ślubna Lublin, zdjęcia ślubne Lublin

Fotografia ślubna Lublin

Zaletą Fotografii ślubnej jest możliwość uchwycenia chwil pełnych z emocji. W tym szczęśliwym dniu ślubu fotograf jest w centrum wydarzeń jednocześnie pozostając niezauważonym. Zatrzymuje w kadrze niepowtarzalną i szczególną chwilę Waszego ślubu. Pośród wszystkich uroczystości jest on jednym z najbardziej radosnych, wzniosłych i godnych pamiętania. Misją MultiFOTO Studio jest tworzenie niepowtarzalnej fotografii ślubnej, okolicznościowej.

fotograf_lublin

Fotogadżet FOTOPREZENT dla Twoich bliskich

Zbliżają się ważne urodziny, imieniny, rocznica, święta a Ty szukasz pomysłu na prezent? Oferujemy prezenty z Waszymi zdjęciami lub grafiką: Kubki, koszulki, poduszki, kalendarze, puzzle lub podkładki pod mysz skarbonki, kufle. Zdjęcia na płótnie - foto obrazy, Fotomontaż ze zdjęć i wiele innych. Zajrzyj na stronę aby obejrzeć ofertę: Fotogadżety Możesz bez wychodzenia z domu zamówić fotoprezent przez internet. Wystarczy zadzwonić do nas a my udzielimy informacji. Zdjęcie na fotoprezent nalerzy przesłać na nasz ftp. Instrukcja przesyłania zdjęć przez internet

Zdjęcia do dokumentów: dyplomu, legitymacji studenckiej, biometryczne zdjęcia do paszportu , dowodu osobistego, wiz i kart pobytu.

Wszystkie zdjęcia wykonujemy expressowo. Za express nie dopłacasz. Zdjęcia są gotowe po dokonaniu obróbki cyfrowej od ręki. Umożliwiamy klientowi wybór odpowiedniego ujęcia. Zapraszamy do naszego studia mieszczącego się w centrum Lublina. Blisko znajdują się miejsca parkingowe. Jesteśmy na miasteczku akademickim ul. Obrońców Pokoju

Wywoływanie zdjęć: odbitki cyfrowe i analogowe

Wykonujemy zarówno odbitki cyfrowe jak i odbitki analogowe. Wywołujemy klisze i slajdy. Zajmujemy się także skanowaniem negatywów i slajdów. Wywołując zdjęcia w multiFOTO Studio masz pewność, że odbitki będą wysokiej jakości. Oferujemy zdjęcia w atrakcyjnych pakietach cenowych. Więcej na ten temat w zakładce fotousługi.

Polecamy odnawianie i kolorowanie zniszczonych zdjęć.

Wykorzystując najnowsze techniki komputerowe odnowimy każde nawet najbardziej zniszczone fotografie. Nasza specjalność to perfekcyjny retusz uszkodzo- nych fotografi, zmiana ubrania, tła lub profilu, a także kolorowanie zdjęcia czarno-białego.

odnawianie i kolorowanie zniszczonych zdjęć

Fotoporcelana Fotoceramika

Wykonujemy cz-b i kolorowe zdjęcia na porcelanie w różnych kształtach i wymiarach. Odznaczają się wysoką jakością i trwałością.

Fotoporcelana

Rabat na zdjęcia na zdjęcia do dokumentów

Aby uzyskać RABAT na zdjęcia do dokumentów Kliknij polub stronę na facebooku i udostępnij znajomym, wyślij wiadomość do nas a my odeślemy w wiadomośći unikalny KOD RABATOWY na zdjęcia do dokumentów.

Kalendarze z Twoich zdjęć

Kalendarze z Twoich zdjęć

Kalendarze z Twoich zdjęć ścienne i biurkowe. Można także wykonać sesję portretową w studio aby z tych zdjęć zrobić kalendarz.

Fotomontaże z Twoich zdjęć

Fotomontaże

W ofercie znajduje się usługa wykonania fotomontaży z Twoich zdjęć. Fotomontaż to graficzny układ kilku zdjęć w formie jednego.

Fotoksiążka z Twoich zdjęć

Fotoksiążka

Gdy pomyślisz o ekskluzywnym prezencie polecamy fotoksiążki z Waszych zdjęć. Każda rozkładówka to osobny fotomontaż.